 EdgarField wil naast een betrouwbaar acquisitiekanaal ook een platform zijn voor zelfstandigen waar zij zich kunnen ontwikkelen en van inkoopvoordelen kunnen genieten.
Vanuit deze gedachte organiseert EdgarField een aantal keer per jaar een bijeenkomst voor zelfstandigen waar zij kunnen netwerken én kennis kunnen opdoen over een bepaald onderwerp dmv het volgen van een workshop.
Workshop 5 oktober : Omgaan met conflicten
Anita Ferrée (Oceaan Training en Coaching) zal een intensieve en waardevolle workshop neerzetten waarbij het omgaan met conflicten centraal staat. In onderstaande uitnodiging vind je meer informatie over de workshop en Anita.
We hopen je 5 oktober te zien en te spreken!
Hartelijke groeten, Namens het Movements team
Nicole de Laender (M: 06-53200735)
|

Aanmeldingen Inschrijving is noodzakelijk en kan gedaan worden via ndelaender@edgarfield.nl
Aantal deelnemers max 25 personen
Locatie Maarssen, Seats2Meet www.seats2meet.com
Kosten Zijn € 50,00 exl. btw. Dit is inclusief koffie/ thee, workshop en netwerkborrel.
Betaling vooraf per factuur
Afmeldingen Bij afmeldingen binnen 48 uur vóór aanvang van de workshop wordt het factuurbedrag niet gerestitueerd.
|
|
Conflicten ontstaan omdat mensen elkaar niet echt begrijpen. We zijn geneigd om uitsluitend naar het gedrag van iemand te kijken en daar onze reacties op te baseren. Maar wat als je je in de ander verplaatst en kijkt naar de behoefte die achter het gedrag schuil gaat? En wat als je bij jezelf te rade gaat wat nou die precies die irritatie of frustratie veroorzaakt? Emoties zijn een signaal van behoeften die wel of niet bevredigd worden. Door zowel de werkelijke behoeften van jezelf en de ander te herkennen en te erkennen creëer je ruimte voor wederzijds begrip en oplossingen.
In de workshop leer je op een constructieve manier met conflicten om te gaan. We werken met situaties die de deelnemers zelf inbrengen. |
Na allerlei professionele omzwervingen is Anita sinds 1996 zelfstandig communicatietrainer, coach en counseler. In 2004 heeft zij Oceaan training & coaching opgericht. Anita is in het bijzonder gefascineerd door miscommunicatie en de gevolgen daarvan. Haar drive is dan ook het bekrachtigen van individuen en organisaties door het verbeteren van de communicatie met zichzelf en anderen. Zij doet dit met een combinatie van lichtheid en diepgang waarbij zij vaak gebruik maak van creatieve technieken omdat deze snel tot de kern leiden. |
19.00 – 19.30 Ontvangst met koffie en thee 19.30 – 19.40 Welkom en opening 19.40 – 21.30 Omgaan met conflicten door Anita Ferrée 21.30 – 22.30 Borrelen en netwerken |
|
|